-32%









1 805 ₴
1 227 ₴
Колір: бежевий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 26х19х6 см;
Країна виробник: Китай.
Опис:
- основне відділення, що закривається на магніт;
- тканинна косметичка всередині;
- регульований шкіряний плечовий ремінь;
Чудова жіноча сумка на кожен день із натуральної шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та через плече. Модель доповнена якісною фурнітурою, колір жовтого золота. Аксесуар має одне основне відділення, всередині якого тканинна косметичка на блискавці. Стильна та зручна сумка яка розмістить усі дрібниці та навіть більше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка на плече модна напівкругла сумочка з натуральної шкіри бежева |