-10%









3 250 ₴
2 925 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 27х12х9,5 см;
Країна виробник: Китай.
Усередині:
- три основні відділення;
- потайна кишеня на блискавці;
- бічна кишеня відкритого типу;
- кишеня на блискавці зовні;
- знімний плечовий ремінь.
Жіноча сумочка з натуральної шкіри високої якості, в класичному чорному кольорі. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі, через плече та під рукою. Модель доповнена фурнітурою кольору темного срібла. Аксесуар має три основні відділення у яких дві кишеньки - на блискавці та відкритого типу, а також кишеня на блискавці зовні. Закривається модель на блискавки, кожне відділення. Ідеальний варіант для будь-якої дівчини на будь-який сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка на плече зручна містка сумочка на три відділення з натуральної шкіри чорна |