-10%









3 907 ₴
3 516 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 36х30х12 см.
Країна виробник: Китай.
Усередині:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці;
- подвійна бічна кишеня відкритого типу;
- кишеня-перегородка на блискавці, на всю довжину.
Стильна жіноча сумка з натуральної шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та в руці. Аксесуар має одне основне відділення в якому потайна кишеня на блискавці, подвійна бічна кишеня відкритого типу та кишеня-перегородка на блискавці, на всю довжину. На дні сумки є металеві ніжки для захисту виробу від пошкоджень. Ідеальний варіант сумки для будь-якої жінки на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка-шопер місткий жіночий шопер із натуральної шкіри чорна |