-25%









4 077 ₴
3 058 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: руда;
Розміри: 36 × 30 × 12 см;
Бренд: Vintage;
Стать: жіноча;
Країна виробник: Китай;
Країна походження ТМ: Україна;
Особливості: большой формат, шоппер для міста та покупок.
Містка жіноча сумка для міста, роботи, покупок і щоденних справ.
Великий формат робить модель особливо зручною для тих, хто любить носити з собою все необхідне.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка-шопер місткий жіночий шопер із натуральної шкіри руда |