-28%









1 988 ₴
1 431 ₴
Колір: зелений;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 24х15х9,5 см.
Країна виробник: Китай.
Усередині:
- основне відділення;
- дві кишені на блискавках;
- бічна кишеня відкритого типу;
- кишеня на блискавці зовні;
- знімний плечовий ремінь;
- знімна ручка для перенесення в руці;
Якісна жіноча сумочка із натуральної м'якої шкіри. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі, через плече та в руці. Модель доповнена фурнітурою кольору золота. Аксесуар має одне основне відділення в якому три кишеньки - дві на блискавці та одна відкритого типу, а також кишеню на блискавці зовні на тильній стороні та вертикальну кишеню-обман на лицьовій стороні. Модель закривається на блискавку. Ідеальний варіант для будь-якої дівчини на будь-який сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка через плече зручна якісна сумочка з м'якої натуральної шкіри зелена |