-10%









2 384 ₴
2 145 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 23х17х8 см;
Країна виробник: Китай.
Опис:
- три основні відділення;
- бічна кишеня на блискавці;
- бічна кишеня відкритого типу;
- знімний тканинний плечовий ремінь;
Компактна модель жіночої сумки на кожен день з натуральної шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та як клатч. Модель доповнена фурнітурою кольору жовтого золота. Аксесуар має три основні відділення (бічні відділення закриваються на магніти, а середнє на блискавку), в середньому відділенні дві бічні кишеньки - одна на блискавці та одна відкритого типу. Відмінна сумка, яка не залишить байдужою жодну жінку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка на плече красива маленька сумочка на три відділення з натуральної м'якої шкіри чорна |