-28%









1 838 ₴
1 323 ₴
Колір: рудий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 20х13х8,5 см;
Країна виробник: Китай.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці;
- бічна кишеня відкритого типу;
- знімний плечовий ремінь.
Красива жіноча сумочка з натуральної шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та через плече, відмінний повсякденний варіант невеликої сумки. Модель доповнена фурнітурою сріблястого кольору. Аксесуар має одне основне відділення в якому дві кишеньки - на блискавці та відкритого типу. Модний та практичний варіант сумки для стильних жінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка через плече модна практична сумочка з натуральної м'якої шкіри руда |