-30%








1 710 ₴
1 197 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір: пісочний;
Розміри (ШхВхГ, см): 24х31х1 см;
Країна виробник: Китай;
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці всередині;
На зовнішній стороні:
- кишеня на лицьовій стороні на магнітній кнопці;
- дві вбудовані кишені на блискавках;
- дві бічні кишені під сіткою;
- регульований текстильний незнімний ремінець на блискавці, на праве або ліве плече;
- підкладка із коричневої тканини.
Практична та багатофункціональна чоловіча сумка через плече для повсякденного використання. Має простий та лаконічний дизайн та функціонал, все продумано для того, щоб усі особисті речі були в безпеці та під рукою. Ремінь зроблений також із високоміцного текстилю і може регулюватися по довжині, а також легко чіпляється на праву чи ліву сторону за Вашими уподобаннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Пісочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Практична чоловіча сумка слінг через плече із текстилю пісочна |