-10%






2 591 ₴
2 331 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір: (ШхВхГ, см): :24х25х5.5.
Надійна шкіряна сумка з натуральної зернистої шкіри, більше відомої як "флотар". Аксесуар обладнаний надійною металевою фурнітурою і міцним текстилем для внутрішньої підкладки. Із зовнішнього боку виробу розташовані дві кишені, одна вертикальна на блискавці і одна накладна під клапаном.
На зовнішньої задній стінці аксесуара розташована кишеня на блискавці. Закривається клапаном на двох магнітах. Головне відділення закривається блискавкою, для додаткового захисту особистих речей. Усередині на задній стінці розташована прихована кишеня на змійці, на передній стінці нашиті дві кишені для габаритного смартфона або портмоне.
Носиться сумка через плече з допомогою регульованого ременя, який виготовлений з комбінації шкіри і текстильної стрічки. Взявши сумку в руки, Вам більше не захочеться її відпускати, тому що якість відчувається відразу і чудовий сучасний дизайн припаде до душі більшості чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |