-17%








3 886 ₴
3 225 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір: (ШхВхГ, см): 21х25х7.5
Надійна шкіряна сумка з натуральної зернистої шкіри, більше відомої як "флотар". Аксесуар обладнаний надійною металевою фурнітурою і міцним текстилем для внутрішньої підкладки. Із зовнішнього боку виробу розташовані дві кишені на блискавках. Аксесуар складається з двох головних відділень, що закриваються блискавкою, в одному з них знаходиться прихована кишеня на блискавці. Носиться сумка через плече за допомогою регульованого ременя, з міцної ремінної стрічки, і за допомогою шкіряної ручки. Взявши сумку в руки, Вам більше не захочеться її відпускати, тому що якість відчувається відразу і чудовий сучасний дизайн припаде до душі більшості чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече надійний чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |