-17%









2 861 ₴
2 375 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х23х6,5 см;
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці всередині;
- кишеня для телефону;
- вбудована кишеня на блискавці, на лицьовій стороні;
- накладна кишеня на блискавці під клапаном, на магніті, на лицьовій стороні;
- горизонтальна кишеня на блискавці, на тильній стороні;
- не знімний текстильний ремінь;
Вертикальна сумка з ручкою із натуральної шкіри. Аксесуар складається з основного відділення на блискавці, потайної кишені та кишені для телефону всередині, накладної кишені під клапаном на магніті, на лицьовій стороні, вбудованої кишені на блискавці, на лицьовій стороні та однієї горизонтальної кишені на блискавці ззаду. Носити сумку можна на плечі, через плече, а також у руках за ручку. Ідеальний варіант як для ділового, так і для міського стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече місткий месенджер із натуральної шкіри чорна |