-17%









3 738 ₴
3 102 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 17х33.5х7.
Зручна шкіряна сумка чорного кольору, яку можна носити як чоловікам, так і жінкам. Колір фурнітури: темне срібло. На лицевій і задній зовнішній стороні даної моделі знаходиться по одній кишені на блискавках. Аксесуар має два основних відділення на блискавках, які закриваються декоративним шкіряним хлястиком на магнітній кнопці. У другому основному відділенні знаходиться потаємне відділення на блискавці і невелика накладна кишеня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-слінг через плече нагрудна сумка месенджер з натуральної шкіри чорна |