-35%








4 168 ₴
2 709 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розміри: 16 на 21.5 на 7.5 см.
Сучасна чоловіча шкіряна сумка невеликих розмірів. Колір фурнітури: темне срібло. Незважаючи на свої компактні розміри, дана модель досить вмістка і функціональна. На лицевій стороні розташовано три накладні кишені на блискавці. На задній зовнішній стороні знаходиться відділення на блискавці.
Сумка має два автономних відділення на блискавці. У першому відділенні розташована потайна кишеня на блискавці. У другому відділенні знаходиться накладна кишеня.
Сумку можна носити в руці за допомогою шкіряної ручки, а також через плече (в комплекті регульований плечовий ремінь, що знімається). Аксесуар поставляється в текстильному пилозахисні чохлі білого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече сучасний чоловічий месенджер із натуральної шкіри коричнева |