-33%









3 855 ₴
2 583 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 16х22,5х6.
Оригінальна чоловіча сумка з натуральної фактурної шкіри. Аксесуар має невеликі розміри, при цьому поміщає все необхідне для чоловіка на кожен день. Виріб упаковано в білий пилозахисний мішок.
Характеристики:
- два основних відділення на блискавках;
- в одному відділенні прихована кишеня на блискавці;
- з передньої сторони накладна кишеня на блискавці з клапаном;
- задня кишеня на блискавці;
- знімний текстильний регульований плечовий ремінь;
- зручна ручка для перенесення в руці;
- міцна підкладка з коричневої тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече місткий чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |