-33%









4 130 ₴
2 767 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: коричневий (коньячний);
Розміри (ШхВхГ, см): 23.5х17х5.
Відмінна чоловіча сумка коричневого кольору. Аксесуар виконаний з натуральної високоякісної шкіри, яка відрізняється легким, ледь помітним блиском. Колір фурнітури: темне срібло. На лицевій стороні розташована невелика кишеня під клапаном на магнітах. На задній зовнішній стороні знаходиться вмістке відділення на блискавці. Сумка має три автономних відділення, які закриваються на блискавки, всередині одного з них знаходяться дві кишені (одина з них на блискавці). Підкладка виконана з міцного текстильного матеріалу коричневого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече горизонтальний месенджер із натуральної шкіри коричнева |