-28%









2 833 ₴
2 040 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ, см): 27х29х5 см
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення під клапаном і на змійці;
- потайна кишеня на змійці;
- 2 відкриті кишені для телефону;
- всередині міцна текстильна підкладка коричневого кольору;
- на тильній стороні кишеня на змійці;
- на зовнішній стороні кишеня відкритого типу під клапаном на двох магнітах;
- зйомна текстильна ручка на плече;
Класична сумка чорного кольору і середнього розміру з натуральної шкіри високої якості.
Фурнітура в сумці з міцного металу сріблястого кольору. Сумка упакована в тканинний мішок, що захищає її від забруднень під час зберігання. Може бути відмінним подарунком для будь-якого чоловіка. Відмінно підійде під будь-який стиль одягу і доповнить ваш образ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече з двома ручками чорна |