-30%









1 864 ₴
1 305 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 13х21х4,5 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- 2 основні відділення на змійці з потайною кишенею усередині ближнього відділення;
- 3 кишені на змійці на лицьовій стороні;
- текстильний ремінець на плече (зйомний);
Оригінальна сумка для чоловіків невеликого розміру. Хороший варіант для тих, хто шукає маленьку сумку для найнеобхіднішого. Ви можете носити таку сумку кожен день. По краях аксесуар прошитий коричневою ниткою. Усередині сумки міцна текстильна підкладка коричневого кольору. Ви будете приємно здивовані, адже сумка довго буде носитися. Може бути прекрасним варіантом для подарунка кожному чоловіку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Компактна чоловіча сумка через плече чоловічий месенджер із натуральної шкіри коричнева |