-17%







2 239 ₴
1 858 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х22х6,5 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на змійці;
- потайну кишеню на змійці;
- на тильній стороні кишеню на змійці;
- на лицьовій стороні кишеня на магнітній кнопці і кишеня на змійці;
- текстильний ремінець на плече (незнімний);
Гарна компактна сумка з натуральної шкіри високої якості. По краях аксесуар прошитий коричневою ниткою. Модель доповнена фурнітурою кольору темного металу. Оптимальний варіант для тих, хто любить маленькі компактні сумочки і вважає за краще, щоб все було під рукою. Буде ідеальним подарунком для стильного і солідного чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий компактний месенджер із натуральної шкіри коричнева |