-39%









1 585 ₴
967 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ) см: 14х18,5х3,7 см;
Країна виробництва: Китай.
Компактна чоловіча шкіряна сумка для портмоне та документів. Виріб виконаний із якісної натуральної шкіри. Відмінно підійде автомобілістам. Сумка закривається на блискавку. Підкладка виготовлена з міцного текстильного матеріалу. Усередині: потайне відділення на блискавці та 2 накладні кишені для мобільних телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка через плече компактний месенджер із натуральної шкіри коричнева |