-33%





2 570 ₴
1 722 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 25х26х4 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на змійці під клапаном на магнітних кнопках;
Всередині:
- потайна кишеня на змійці;
- 2 відкриті кишені накладні;
- на тильній стороні кишеня на змійці;
- відкрита кишеня під клапаном;
- ремінець на плече текстильний (незйомний);
Солідна чоловіча вертикальна сумка високої якості. Аксесуар підходить на роботу і на зустрічі. Сумка зручно носиться на плечі. Аксесуар має тиснення під шкіру крокодила і носиться досить довго і не примхливий у догляді. Модель під шкіру рептилії оцінить кожен чоловік. Буде чудовим подарунком. Сумка упакована в тканинний чохол, що захищає її від пилу і зносу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече з тисненням під рептилію месенджер із натуральної шкіри коричнева |