-24%









1 135 ₴
863 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 16,5х19,5х6.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- основне відділення на змійці;
- всередині: потайну кишеню на змійці;
- кишеня на змійці на зворотній стороні;
- накладна кишеня на змійці і 2 вбудовані кишені на змійці на зовнішній стороні;
- незйомний текстильний регульований ремінь на плече.
Стильна чоловіча сумка з натуральної шкіри. Аксесуар зовсім не вибагливий у догляді і користується особливою популярністю у чоловіків. Усередині сумки щільна текстильна підкладка. По краях аксесуар прошитий рівною рядком. Сумка стане прекрасним подарунком для будь-якого чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече крос-боді з натуральної шкіри коричнева |