










2 328 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х23х6.
Країна виробник: Китай.
Всередині:
- основна кишеня на змійці;
- потайна кишеня на змійці;
- кишеня на змійці на зовнішній стороні (1 накладна та 1 вбудована);
- кишеня на змійці на зворотній стороні.
Стильна і одночасно компактна чоловіча сумка з натуральної шкіри. По краям аксесуар прошито темною ниткою. Всі шви рівні. Усередині аксесуара щільна текстильна підкладка коричневого кольору. Аксесуар доповнено незйомним текстильним регульованим ременем. Дуже сучасна і продумана модель. Виробництво фабричний Китай хорошої якості. Підійде для щоденного використання. Хороший варіант на роботу або в поїздку. Буде чудовим подарунком з будь-якого приводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий месенджер із натуральної шкіри |