-10%









1 080 ₴
972 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 20х16,5х7.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- основне відділення на змійці;
- всередині: потайна кишеня на змійці;
- кишеня на змійці на зворотній стороні;
- накладна кишеня на змійці і вбудована кишеня на змійці на зовнішній стороні;
- незйомний текстильний регульований ремінь на плече.
Оригінальна чоловіча сумка горизонтального типу. Сумка має весь необхідний функціонал для вашого комфорту. Аксесуар не має великих розмірів, але при цьому досить місткий. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Усередині щільна текстильна підкладка. Виріб буде прекрасним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече горизонтальна з натуральної шкіри коричнева |