-17%








666 ₴
553 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 13,5х16х4 см;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- одне основне відділення на блискавці;
- накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- дві вбудовані кишені на блискавці, на лицьовій стороні;
- регульований текстильний знімний ремінець;
- підкладка із чорної тканини.
Чоловіча сумка на пояс невеликого розміру з натуральної шкіри. Аксесуар чудово підійде як для роботи, так і в дорогу. Сумка складається з основного відділення, що закривається на блискавку та трьох кишень зовні, вони також закриваються блискавками. Носити сумку можна на поясі, є спеціальна шкіряна петелька з тильного боку, а також в комплекті йде текстильний знімний плечовий ремінець. Модель дуже практична та універсальна. Виріб стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Компактна шкіряна чоловіча сумка через плече або на пояс месенджер із натуральної шкіри чорна |