-10%









1 366 ₴
1 229 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х12х7 см;
Країна виробник: Китай.
Усередині:
- два основні відділення на блискавці;
- кишеня на блискавці всередині;
- бічна кишеня відкритого типу всередині;
- кишеня, що закривається хлястиком на магніті на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- знімний кистьовий ремінь;
- знімний плечовий ремінь.
Стильна невелика сумка-клатч із натуральної м'якої шкіри високої якості. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі, через плече, під рукою та на кисті. Модель доповнена фурнітурою кольору темного срібла. Аксесуар має два основні відділення на блискавках, в яких дві кишеньки - на блискавці та одна відкритого типу, також зовні знаходяться дві кишені. У комплекті до сумки йде знімний плечовий ремінь та знімний кистьовий ремінь. Модель закривається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка клатч на два відділення з натуральної шкіри |