-30%









1 676 ₴
1 173 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір: коричневий;
Розміри (ШхВхГ, см): 16х29х8 см;
Країна виробник: Китай;
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- відкрита кишеня та потайна кишеня на блискавці всередині;
На зовнішній стороні:
- кишеня на лицьовій стороні на магнітній кнопці;
- вертикальна кишеня на блискавці, на тильній стороні;
- регульований текстильний незнімний ремінець на блискавці, на праве або ліве плече;
- ручка для перенесення в руці;
- підкладка із коричневої тканини.
Вертикальна та багатофункціональна чоловіча сумка через плече для повсякденного використання. Має простий та лаконічний дизайн та функціонал, все продумано для того, щоб усі особисті речі були в безпеці та під рукою. Ремінь зроблений також із високоміцного текстилю і може регулюватися по довжині, а також легко чіпляється на праву чи ліву сторону за Вашими уподобаннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка слінг через плече із щільного текстилю коричнева |