-30%









1 641 ₴
1 149 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір: сірий;
Розміри (ШхВхГ, см): 14,5х19х10,5см;
Країна виробник: Китай;
Бренд: Vintage.
Особливості:
- два основні відділення, що закриваються блискавками;
- у ближньому відділенні кишеня відкритого типу;
- у дальньому відділенні потайна кишеня на блискавці;
- дві накладні кишені на лицьовій стороні, що закриваються: одна на блискавку, друга клапаном на магніт;
- кишеня на блискавці на тильній стороні сумки;
- підкладка із коричневої тканини;
- ручка для перенесення до рук;
- незнімний текстильний ремінець, що регулюється.
Чудова сумка із міцного текстилю на кожен день. Модель дуже функціональна та універсальна, відмінно підійде для автомобілістів. Виріб доповнений якісною фурнітурою та щільною текстильною підкладкою. Сумка дуже практична за рахунок того, що має два відділення. Така сумка буде ідеальним варіантом для кожного дня. Модель дійсно дуже практична та універсальна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча текстильна сумка через плече невеликий чоловічий месенджер зі щільного текстилю сіра |