-10%









575 ₴
518 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 19,5х11х5 см;
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- одне відділення, що закривається на блискавку;
- усередині: потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу;
- знімний кистьовий шкіряний ремінь.
Зручна жіноча барсетка, яка займає мало місця і при цьому вміщає все необхідне для виходу з дому. Аксесуар складається з одного відділення, що закривається на блискавку, всередині якої знаходиться кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу. Носити сумку можна в руці та на зап'ясті. В аксесуарі використано якісну фурнітуру кольору жовтого золота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка-клатч маленька сумочка барсетка з натуральної шкіри з тисненням під змію чорна |