-17%









1 887 ₴
1 566 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 28х21х11 см;
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- одне основне відділення, що закривається на блискавку;
- усередині: потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу;
- знімний текстильний ремінь;
- знімний шкіряний ремінь.
Модна та зручна жіноча сумка на кожен день з м'якої натуральної шкіри, яка чудово носиться та не втрачає свого первісного вигляду. Аксесуар складається з одного основного відділення, потайної кишені на блискавці та кишені відкритого типу. Носити сумку можна в руках, на плечі і через плече, для цього є шкіряний і текстильний ремінці, що знімаються. У виробі використано якісну фурнітуру кольору темного срібла. Відмінний варіант як сумочка на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (см) | 28х21х11 |
| Іконки | BESTSELLER |
| Країна походження ТМ | Україна |
| Можна носити | У руці, Через плече |
| Особливості сумки | Міський стиль |
| Формат | Горизонтальний |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка містка модна сумочка з натуральної шкіри з двома знімними ременями |