-29%









1 350 ₴
959 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 14,5х18х7 см;
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- закривається на блискавку;
- два основні відділення на блискавках, усередині яких: потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу;
- накладна кишеня, що закривається клапаном на магніт, на лицьовій стороні;
- знімний шкіряний ремінь.
Якісна сумка трапецієподібної форми для стильних та незалежних жінок. Виріб пошитий з якісної натуральної м'якої шкіри, яка довго носиться і не втрачає свого первісного вигляду. На лицьовій стороні розташована накладна кишеня, що закривається клапаном на магніт. Аксесуар складається з двох відділень, що закриваються на блискавки, всередині яких знаходиться потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу. Носити сумку можна на плечі і через плече, для цього є шкіряний ремінь, що знімається. У виробі використано якісну фурнітуру срібного кольору. Універсальний варіант сумки як на вечір так і як сумочка на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка на плече вертикальна трапецієподібна сумочка на два відділення з натуральної шкіри чорна |