-17%








2 526 ₴
2 097 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 17,5х22х6,5 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на змійці з потайною кишенею усередині;
- вертикальна кишеня на тильній стороні;
- накладна кишеня на змійці і вертикальна кишеня на лицьовій стороні;
- текстильний ремінець на плече (незнімний);
Компактна сумка для чоловіків на кожен день. По краях аксесуар прошитий чорною ниткою. Усередині сумки міцна текстильна підкладка чорного кольору. Особливістю такої шкіри є, те що на ній не видно подряпин і зносу. Ви будете приємно здивовані, адже сумка довго буде носитися. Може бути прекрасним варіантом для подарунка кожному чоловіку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий шкіряний месенджер на кожен день чорна |