-25%






2 213 ₴
1 660 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: коричневий.
Розміри (ШхВхГ, см): 18х21,5х6 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- потаємна кишеня на блискавці;
- накладна кишеня для телефону;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- на лицьовій стороні накладна кишеня з клапаном на магнітній кнопці;
- вертикальна кишеня на блискавці;
- текстильний ремінець зі шкіряною вставкою на плече (не знімається);
Солідна сумка з натуральної шкіри світло-коричневого кольору. Аксесуар прошитий по краях ниткою бежевого кольору. Ви можете носити сумку як на роботу, так і на зустрічі. Є ручка для носіння на плечі і шкіряна ручка, щоб носити в руці. Аксесуар доповнено різноманітними кишенями для зручності. Шкіряна сумка завжди служить набагато довше, ніж текстильна або із замінників. Така сумка буде відмінним доповненням до вашого стилю і закінчить ваш образ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий молодіжний месенджер із натуральної шкіри світло-коричнева |