-17%







2 298 ₴
1 907 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (см.): ширина - 16, висота - 19, глибина - 4.5.
Відмінна шкіряна чоловіча сумка чорного кольору. Аксесуар носиться через плече. Підкладка виконана з надійного текстилю.
На передній стінці знаходиться 2 кишені - під клапаном і на блискавці. На задній стінці ще одна кишеня на блискавці. Всередині - одне велике відділення і потайна кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече компактного розміру чорна |