-29%








2 415 ₴
1 715 ₴
Сірий колір;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 27х21х6.
Країна виробник: Китай.
Всередині:
- основне відділення на блискавці;
- відкрита кишеня для мобільного або планшета;
- потайна кишеня на блискавці;
- дві накладних кишені на лицьовій стороні;
- дві вбудованих кишені на блискавці на лицьовій стороні аксесуара;
- накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці на тильній стороні аксесуара;
- незнімний текстильний ремінець.
Солідна чоловіча сумка для планшета або документів на кожен день. Сумка буде ідеальним доповненням до ділового стилю. Аксесуар підкреслить ваш відмінний смак і додасть строгості. Модель доповнена золотистою фурнітурою в дизайн виробу. Всередині - якісна текстильна підкладка. Якщо ви перебуваєте в пошуках сумки на роботу - радимо вам такий варіант. Виріб має шикарну фактуру. Сумка стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий шкіряний месенджер із ручкою сіра |