-10%









3 450 ₴
3 105 ₴
Колір: чорна;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 25х22х5.
Країна виробник: Китай.
Всередині:
- одне основне відділення на блискавці і під клапаном;
- потайна кишеня на блискавці;
- дві кишені відкритого типу для мобільного;
- накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці на тильній стороні аксесуара;
- незнімний текстильний ремінець.
Закривається сумка клапаном на магнітах. Виріб дуже м'який і приємний на дотик. Виробництво - фабричний Китай високої якості. По краях модель прошита рівним чорним рядком. Усередині - якісна текстильна підкладка. У сумці дуже зручно буде носити планшет. З нею буде також дуже зручно ходити на роботу або зустрічі. Якщо ви шукаєте невелику і якісну сумку на кожен день рекомендуємо придивитися до даної моделі. Впевнені, що проносите ви її досить довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече стильний месенджер із натуральної шкіри чорна |