-30%






2 330 ₴
1 631 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 27х23,5х8.
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- два основних відділення на змійках;
- в ближньому відділенні дві кишеньки для мобільного телефону;
- потайна кишеня на змійці в далекому відділенні;
- кишеня на змійці під клапаном на лицьовій стороні;
- вбудована кишеня на змійці на клапані;
- кишеня на змійці на тильній стороні сумки;
- підкладка з темної коричневої тканини.
Перебуваєте в пошуках сумки на роботу або навчання? Вона перед вами. Якісна та функціональна чоловіча сумка з щільної тканини. Всередині - міцна текстильна підкладка коричневого кольору. Модель на два відділення дуже універсальна і більш містка. Якщо вам потрібна сумка невеликого розміру на кожен день - рекомендуємо дану модель. У нашому інтернет-магазині вона доступна в декількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча текстильна сумка через плече чоловічий месенджер зі щільної тканини чорна |