-25%









2 285 ₴
1 714 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: червоний;
Розміри (ШхВхГ): 19х9,5х4;
Країна виробництва: Китай.
Опис:
- шість широких відділень;
- кишеня на блискавці;
- дві прилеглі кишені;
- вісім слотів для пластикових карток;
- закривається на блискавки;
- знімний кистьовий ремінь.
Яскравий жіночий клатч у класичному стилі із натуральної лакованої шкіри з тисненням під рептилію. Для максимальної зручності гаманець розділений на два великі відділення, що закриваються на блискавці. Аксесуар має все необхідне, щоб стати Вам незамінним помічником у повсякденному житті. Ви легко помістите в нього паперові купюри, монети, документи, картки і навіть смартфон. На лицьовій стороні вгорі посередині розташований металевий логотип виробника, що є запорукою якості виробу. Запакований аксесуар у білу щільну картонну коробку з фірмовим логотипом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець-клатч на два відділення з натуральної м'якої лакованої шкіри з тисненням червоний |