-17%






4 669 ₴
3 875 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ, см): 31,5х26х7 см
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення під клапаном на змійці;
- всередині: потайна кишеня на змійці;
- 2 накладні відкриті кишені для телефону;
- 2 петлі для ручок;
- всередині міцна текстильна підкладка коричневого кольору;
- на тильній стороні кишеня на змійці;
- текстильна ручка на плече зі шкіряною вставкою (не знімається);
-2 кишені на зовнішній стороні одна відкритого типу і одна закривається на клапан з магнітом;
Універсальна сумка з потертостями з натуральної шкіри високої якості. Відмінно підійде на кожен день на роботу. Досить містка і функціональна. Особливістю такої шкіри є, те що вона виглядає дуже розкішно і дорого з потертостями під старовину. Модель зручно носиться на плечі. Також не вибаглива в догляді. Сумка здатна доповнити ваш образ і надати шарму вашому стилю. Якщо ви виберете таку сумку на подарунок-точно не помилитеся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна горизонтальна сумка через плече чоловічий месенджер із натуральної телячої шкіри коричнева |