-25%









2 587 ₴
1 940 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: бордовий;
Розміри (ШхВхГ)см: 10х19х2,5 см;
Країна виробництва: Китай.
Особливості:
- 2 автономні відділення;
У першому відділенні:
- 1 кишеня на блискавці;
- 2 відділення для купюр;
- закривається на блискавку.
У другому відділенні:
- 11 осередків для карток;
- 1 кишеня під плівкою;
- 1 прихована кишеня;
- закривається на магніти.
Стильний місткий гаманець-клатч для жінок, в який легко вміщується телефон. Аксесуар виконаний із гладкої шкіри високої якості. З таким клатчем Ви проходите не один рік. Дуже комфортний у використанні. Модель упакована в коробочку, що дуже зручно, якщо виріб призначений для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець-клатч стильний місткий гаманець із натуральної шкіри бордовий |