-27%









2 822 ₴
2 060 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 19х21х7 см;
Країна виробник: Україна;
Бренд: Shvigel.
Особливості:
- два основні відділення, що закриваються блискавкою;
- одне внутрішнє відділення на блискавці;
- три зовнішні кишені на блискавках;
- текстильний незнімний регульований плечовий ремінь;
- підкладка із чорної тканини.
Цікава чоловіча сумка месенджер, з великою кількістю кишень, в яку помістяться всі необхідні речі і навіть міні айпад. Чудова чоловіча сумка вертикального формату виготовлена з натуральної гладкої шкіри чорного кольору. Фурнітура металевого кольору - стійка не змінює свій колір у процесі носіння. Аксесуар чудово поєднується з усіма стилями в одязі та може стати чудовим подарунком на будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече класичний чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |