-26%








4 675 ₴
3 460 ₴
Матеріал: натуральна вінтажна шкіра високої якості.
Колір коричневий.
Розміри: висота - 25.5 см; ширина - 23 см; глибина - 4,5 см.
Країна виробник: Україна.
Сумка середніх розмірів з натуральної шкіри для чоловіків, які щодня носять з собою багато дрібних речей (ключі, телефон, блокнот, портмоне, невеликий планшет, і т.д.).
Сумочка досить вмістка і функціональна для своїх розмірів, закривається за допомогою клапана на магнітах, для додаткового захисту речей, під ним відділення на блискавці.
При відкритті клапана сумки, є дві великі накладні кишені та вшита кишеня на блискавці, які дуже добре вписуються в дизайн виробу.
Основне відділення на блискавці і досить вмістке. Всередині є прихована кишеня, яка закривається блискавкою.
На задній зовнішньої стінці є кишеня для дрібних речей на блискавці.
Сумка повністю пошита з натуральної вінтажної (під старовину) шкіри, має регульований ремінь, який не знімається .
Фурнітура найвищої якості, буде служити своєму власникові дуже довгий час.
Внутрішнє оздоблення з міцного, надійного текстилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |