-10%









2 231 ₴
2 008 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 17х21х5 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- одна накладна відкрита кишеня всередині;
- потайна кишеня на блискавці;
- накладна кишеня під клапаном на лицьовій стороні;
- вбудована вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- ручка для носіння в руках;
- незнімний ремінець на плече.
Вертикальна сумка з щільної гладкої шкіри для чоловіків. Виріб ідеально підійде на кожен день. Дизайн сумки продуманий до дрібниць і виглядає дуже солідно і стильно. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Доповнена модель текстильним ремінцем. Закривається на блискавку. Аксесуар має дуже практичний функціонал. Сумка буде відмінним подарунком для близької людини. У комплекті йде пилозахисний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий месенджер із ручкою чорна |