-55%









3 076 ₴
1 384 ₴
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 18х21х6 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці та закривається клапаном на кнопці;
- на зовнішній стороні 3 кишені;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- кишеня на блискавці на відкидному клапані;
- текстильний ремінь для перенесення на плечі.
Нова модель від найвідомішого виробника. Сумка має лаконічний стриманий дизайн та практичне наповнення всередині. Матеріал виготовлення – натуральна шкіра високої якості із відмінними характеристиками. Колір виробу - універсальний чорний, тому сумка впишеться в будь-який гардероб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече компактний чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |