-27%








3 100 ₴
2 263 ₴
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 24х26 см.
Країна виробник: Україна.
Бренд: SHVIGEL.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- всередині кишеньки для телефону та потайна кишеня на блискавці;
- на зовнішній стороні 2 кишені на блискавці;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- текстильний ремінь для перенесення на плечі.
Сучасна сумка для чоловіків із натуральної зносостійкої шкіри високої якості. Має гладку приємну на дотик фактуру та універсальний чорний колір. Відмінно підійде чоловікам будь-якого віку. Основне відділення досить містке та просторе, зовнішні три кишені на блискавці. Ремінь виготовлений з міцного текстилю і може регулюватися по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече месенджер із гладкої натуральної шкіри чорна |