-10%









2 029 ₴
1 826 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 13,5х18х6 см;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- одна вертикальна кишеня на тильній стороні, на блискавці;
На лицьовій стороні:
- накладна кишенька на блискавці під клапаном, що закривається хлястиком на магніт;
- знімний регульований текстильно-шкіряний ремінець на плече.
Модна чоловіча сумка з натуральної фактурної шкіри з тисненням під крокодила. Модель, яка ідеально підійде на кожен день. В аксесуарі одне основне відділення та дві кишені різних розмірів, сумку можна носити на плечі. Основним акцентом у цій сумці є декор у вигляді голови крокодила, зовні. Доповнено виріб якісною фурнітурою жовтого кольору. Сумка стане чудовим подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече компактний чоловічий месенджер із натуральної шкіри з тисненням коричнева |