-17%









1 864 ₴
1 547 ₴
Колір коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 20х24,5х8,5;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- два основних відділення на блискавці;
- кишеня на тильній стороні на блискавці;
На лицьовій стороні:
- дві вбудовані кишені на блискавці;
- накладна кишеня на блискавці;
- регульований текстильний ремінець на плече.
Зручна чоловіча сумка середнього розміру відмінно підійде на кожен день. Аксесуар має два відділення, що робить модель ще більш популярною серед наших клієнтів. Сумка виконана з натуральної шкіри найвищої якості і проноситься далеко не один рік. Виріб ідеально виділить вас з натовпу. Сумка буде прекрасним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече месенджер із натуральної шкіри коричнева |