-25%









1 138 ₴
853 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 16,5х19х5;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці з внутрішньою відкритою кишенею;
- відкрита кишеня на магнітній кнопці на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- регульований текстильний ремінець на плече.
Дуже компактна чоловіча сумка з щільної натуральної шкіри високої якості. Модель -ідеальний варіант на кожен день. Сумка має високу стійкість до зносу і не вибаглива в догляді. В сумку легко помістяться всі необхідні особисті речі на кожен день. Виріб стане ідеальним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Компактна чоловіча сумка через плече з натуральної шкіри коричнева |