-15%









4 622 ₴
3 928 ₴
Матеріал: натуральна високоякісна шкіра;
Колір: коричневий
Розмір (см.): ширина - 25 см, висота - 27 см, глибина - 6 см.
Чоловіча повсякденна сумка через плече має приємний шоколадний (темно-коричневий колір). Сумка розрахована на повсякденне використання, вона зручна і практична.
Особливості:
- носиться за допомогою шкіряного плечового ременя;
- на передній панелі є вмістке відділення кишеня;
- ззаду вмістка кишеня;
- внутрішній відсік закритий блискавкою;
- всередині є дві кишені для телефонів і потайна кишеня на блискавці;
- підкладка виконана з міцного текстильного матеріалу.
В цілому дана чоловіча сумка відноситься до виробів класу люкс, так як має дуже високу якість шкіри і швів. Модель орієнтована на людей будь-якого віку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече месенджер із натуральної шкіри коричнева |