-43%






2 223 ₴
1 267 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір сірий;
Розміри (ШхВхГ, см): 27х23,5х8.
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- два основних відділення на змійках;
- в ближньому відділенні дві кишеньки для мобільного телефону;
- потайна кишеня на змійці в далекому відділенні;
- кишеня на змійці під клапаном на лицьовій стороні;
- вбудована кишеня на змійці на клапані;
- кишеня на змійці на тильній стороні сумки;
- підкладка з темної коричневої тканини.
Компактна текстильна чоловіча сумка на кожен день. Модель дуже практична, так як має два зручних відділення. Якщо вам необхідна доступна сумка на кожен день - рекомендуємо дану модель. В сумку легко помістяться всі необхідні речі на кожен день. Вона ідеально підійде для навчання або роботи. Дизайн сумки не прив'язує до одного стилю одягу і буде чудово поєднуватися з будь-яким взуттям і одягом. Сумка доповнена якісною фурнітурою кольору темного срібла і регульованим ремінцем на плече. Ми впевнені, що сумку ви переносите далеко не один рік. На нашому сайті модель доступна в декількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча текстильна сумка через плече чоловічий месенджер із міцної щільної тканини сіра |