-10%









2 724 ₴
2 452 ₴
Колір чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 18х20х7.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- закривається на блискавку два основних відділення;
- всередині ближнього: потайна кишеня на блискавці;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- кишеня під клапаном з механічною застібкою і блискавкою на лицьовій стороні;
- вбудована кишеня на блискавці на лицьовій стороні;
- ручка для носіння в руках зі шкіряною вставкою;
- знімний ремінець на плече (текстиль).
Компактна сумка в щільній шкірі гладкого типу. Виріб має в дизайні рудий рядок. Виріб має дуже практичний функціонал незважаючи на свій компактний розмір. В сумку можна помістити ваші особисті речі (мобільний, гаманець, документи, кредитницю, повербанк, ключі та багато іншого). Виріб доповнено якісною фурнітурою. Виробництво - фабричний Китай високої якості. У комплекті до сумки - пилозахисний чохол. Сумка - ідеальний варіант як для себе так і на подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече компактний чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |